Czy jest wśród was ktoś kto ma własna instancję ? Odpaliłem takową na pixelfed.pl ale mam kilka pytań do kogoś z większym doświadczeniem.

Mam pytanie do wyjadaczy na . Czy istnieje możliwość zmiany identyfikatora użytkownika? Przykład: @krzysiek chciałbym zmienić na @costam@hello… To w ogóle możliwe?

Kilka dni temu wrzuciłem filmik na temat nowej wtyczki o nazwie Spectra, której ambicją jest stać się rasowym kreatorem opartym na Gutenbergu.

Tymczasem jeden z moich ulubionych motywów GeneratePress został wzbogacony o funkcję Theme Buildera na bazie natywnego edytora ‼️

Postaram się w tym tygodniu przygotować materiał na ten temat 🤫 Robi się ciekawie 🤭

Pamiętam jak dziś. Podstawówka, 1 maj i miganie się przed pochodem i niesieniem na nim czegokolwiek. Plan był zawsze jeden: jak nadarzy się okazja, nawiać i iść na pierwsze w roku lody 😆

Hmm. Managed to find something with Duckduckgo that Google didn't find.

There IS a tool which can convert Audacity AUP files to WAV format.

IDK if I'm going to try this now. There's a couple of extra wrinkles, because I store AUP files as zip archives (I call them .aupz, and they just contain the .aup file and the _data directory).

And the new Audacity uses a different unitary save format ( .aup3 files). So I doubt it works with those.

Interesting though.

github.com/davidavdav/audacity

The Leaf Sheep consumes so much algae that the chlorophyll in its own cells produce energy ⚡️

Krótkie pytanie. Co było dla Was motywacją żeby zacząć korzystać z i generalnie z ?

Bardzo interesujący deal na . SMS-IT to aplikacja do SMS marketingu i nie tylko. Można podpiąć własna kartę sim zintegrować ze swoim systemem i wysyłać wiadomości do Klientów / Subskrybentów SMS bez opłat.

appsumo.8odi.net/ZdvDo0

WebP miał być domyślnym formatem obrazów w WordPress poczynając od wersji 6.0, ale z uwagi na spory sprzeciw społeczności plan wdrożenia będzie jeszcze analizowany.
uczymyjak.pl/wstrzymane-wdroze

W domu mam zwierzyniec, ale ta kotka imieniem Felcia to najfajniejszy kot jakiego kiedykolwiek miałem 😀

I choć na początku jak większość ludzi nie byłem pewien czy łysy kot to dobry pomysł, dziś mógłbym mieć ich całą gromadę. Mega koty 😸 i szczere polecam!

Felcia za 6 dni ma swoje pierwsze urodziny 🥳 🎉

HelloMasto

HelloMasto to polska instancja Mastodon dostępna dla każdego kto chce dzielić się swoim światem z innymi. Miejsce dla dyskusji, żartów, edukacji, technologii, kultury… i śmiesznych fotek ;)